گزارش شرکت در پنجمین نمایشگاه بین المللی بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته تهران 1400 – 7 الی ۱0 آبان ماه ۱400

گزارش نمایشگاه IFEX2021

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته که از تاریخ هفتم لغایت دهم آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا شد، شرکت آبزی فرآیند بوشهر حضوری فعال و درخشان داشت و در سالن 4۱B ، در غرفه 17 به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود پرداخت. استقبال گسترده تجار، بازرگانان، فعالین حوزه آبزیان و مسئولین بلند پایه مایه خرسندی و دلگرمی بیش از پیش مجموعه آبزی فرآیند بوشهر گردید.

در این نمایشگاه نمونه محصولات شرکت در بسته بندی های متنوع از جمله میگو با سر (HOSO)، بدون سر (HLSO)، PUD و PD به نمایش گذاشته شد و کلیه خدمات این شرکت به بازدیدکنندگان محترم معرفی گردید.

مدیر عامل محترم شرکت بازرگانی پدیده نیکان و هیئت همراه و مدیران و معاونین ارشد سازمان شیلات از جمله بازدیدکنندگان غرفه این شرکت در نمایشگاه بوده اند.

این شرکت با دارا بودن یک خط سورتینگ 6 لاینه با ظرفیت 3 تن در هر ساعت، دو تونل انجماد با مجموع ظرفیت 30 تن و سه سردخانه نگهداری با مجموع ظرفیت 1350 تن، یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانه‌های فرآوری آبزیان استان بوشهر لقب گرفته است.

شرکت آبزی فرآیند بوشهر توسط تعدادی از جوانان متخصص و دلسوز و خلاق در منطقه محروم جنوب کشور در حال فعالیت می‌باشد. با توجه به اینکه کمتر از سه سال است که مجدداً به عرصه‌ی تولید بازگشته ولی این جوانان توانمند توانسته‌اند میزان فعالیت و عملکرد این شرکت را به حداکثر ظرفیت تولید رسانده و با اشتغال زایی برای بیش از 200 نفر از زنان و مردان بومی منطقه به صورت فصلی، نقش مهمی را در صادرات آبزیان و اشتغال منطقه‌ای ایفا نمایند و از کارنامه موفقی برخوردار شوند.

کاور گزارش نمایشگاه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *